Szkoły Podstawowe


Powiatowe IMS w mini piłce nożnej chłopców- Lubaczów 17.06.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. SP LISIE JAMY
  2. SP Oleszyce
  3. SP Łukawiec
  4. SP Basznia Dolna 
  5. SP Narol
  6. SP Dachnów
  7. SP Wielkie Oczy
  8. SP Stare Oleszyce
  9. SP Ruda Różaniecka
  10. SP Stary Dzików
  11. SP Nr 1 Lubaczów
  12. SP Horyniec-Zdrój

W zawodach wzięło udział 120 zawodników.

Gratulujemy !!!



Powiatowe IMS w mini piłce nożnej dziewcząt- Lubaczów 10.06.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. SP BASZNIA DOLNA
  2. SP Łukawiec
  3. SP Oleszyce
  4. SP Krowica Sama
  5. SP Dachnów
  6. SP Narol
  7. SP Nr 1 Lubaczów

W zawodach wzięło udział 70 zawodniczek.

Gratulujemy !!!



Powiatowe IMS w tróboju chłopców - Cieszanów 27.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. SP Ruda Różaniecka
  2. SP Stare Oleszyce
  3. SP Wielkie Oczy
  4. SP Narol
  5. SP Cieszanów
  6. SP Stary Dzików
  7. SP Oleszyce
  8. SP Nr 1 Lubaczów
  9. SP Horyniec-Zdrój
  10. SP Dachnów
AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej.

W zawodach wzięło udział 50 zawodników.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowe IMS w tróboju dziewcząt - Cieszanów 27.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. SP Horyniec-Zdrój
  2. SP Wielkie Oczy
  3. SP Narol
  4. SP Ruda Różaniecka
  5. SP Cieszanów
  6. SP Oleszyce
  7. SP Dachnów
  8. SP Stary Dzików

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju.

W zawodach wzięło udział 40 zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowe IMS w konkursie "baw się z nami" - Narol 24.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. SP Ruda Różaniecka
  2. SP Oleszyce
  3. SP Narol
  4. SP Cewków
  5. SP Dachnów
  6. SP Wielkie Oczy
  7. SP Łukawiec
  8. SP Horyniec-Zdrój

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej.

W zawodach wzięło udział 80 zawodników i zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowe IMS w czwórboju LA dziewcząt - Lubaczów 20.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP Oleszyce
  2. SP Narol
  3. SP Horyniec-Zdrój
  4. SP Łukawiec
  5. SP Basznia Dolna
  6. SP Cieszanów
  7. SP Wielkie Oczy
  8. SP Ruda Różaniecka

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Szkoła Podstawowa w Oleszycach

W zawodach wzięło udział 48 zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowe IMS w czwórboju LA chłopców - Lubaczów 20.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP Narol
  2. SP Horyniec-Zdrój
  3. SP Krowica Sama
  4. SP Ruda Różaniecka
  5. SP Oleszyce
  6. SP Basznia Dolna
  7. SP Nr1 Lubaczów
  8. SP Wielkie Oczy
  9. SP Stare Oleszyce
  10. SP Cieszanów

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Szkoła Podstawowa w Narolu

W zawodach wzięło udział 60 zawodników.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowe IMS w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców - Lubaczów (Mazury) 01.04.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Klasyfikacja indywidualna:

- dziewczęta i chłopcy klasy III-IV

1. Bania Katarzyna (SP Horyniec-Zdrój)

2. Sikora Joanna (SP Ruda Różaniecka)

3. Wilczyńska Sylwia (SP Łukawica)


1. Hejnowicz Jacek (SP Horyniec-Zdrój)

2. Kolano Filip (SP Łukawiec)

3. Adamek Bartosz (SP Ruda Różaniecka)


- dziewczęta i chłopcy klasy V-VI

1. Brzyska Gabriela (SP Łukawiec)

2. Sienkiewicz Aleksandra (SP Basznia Dolna)

3. Weselak Dominika (SP Horyniec-Zdrój)


1. Gmiterek Patryk (SP  Narol)

2. Krzyszkowski Jakub (SP Łukawiec)

3. Kaławaj Patryk (SP Wielkie Oczy)


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

- dziewczęta III-IV

1. SP Horyniec-Zdrój

2. SP Łukawiec

3. SP Dachnów


-chłopcy III-IV

1. SP Narol

2. SP Wielkie Oczy

3. SP Nr 1 Lubaczów

4. SP Horyniec-Zdrój

5. SP Basznia Dolna

6. SP Łukawiec

7. SP Dachnów


- dziewczęta V-VI

1. SP Narol

2. SP Horyniec-Zdrój

3. SP Basznia Dolna

4. SP Cieszanów

5. SP Wielkie Oczy


-chłopcy V-VI

1. SP Narol

2. SP Horyniec-Zdrój

3. SP Łukawiec

4. SP Basznia Dolna

5. SP Lisie Jamy

6. SP Cieszanów


W eliminacjach rejonowych powiat Lubaczowski reprezentować będą mistrzowie i wicemistrzowie z klasyfikacji drużynowej oraz zawodnicy, którzy zajęli I,II,III miejsca w klasyfikacji indywidualnej w każdej kategorii wiekowej.

W zawodach wzięło udział około 180 osób.

Gratulujemy wygranych.



Powiatowe IMS w mini piłce siatkowej chłopców - Oleszyce 25.03.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP Stary Dzików
  2. SP Oleszyce
  3. SP Basznia Dolna
  4. SP Cewków
  5. SP Młodów
  6. SP Nr1 Lubaczów

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się:

- Szkoła Podstawowa w Starym Dzikowie

W zawodach brało udział 62 zawodników.
Gratulujemy.




Powiatowe IMS w mini piłce siatkowej dziewcząt - Stary Dzików 11.03.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP Stary Dzików
  2. SP Cewków
  3. SP Łukawiec
  4. SP Narol
  5. SP Basznia Dolna

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się:

- Szkoła Podstawowa w Starym Dzikowie

W zawodach brało udział 51 zawodniczek.
Gratulujemy.




Powiatowe IMS w tenisie stołowym dziewcząt - Wielkie Oczy 25.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP Krowica Sama
  2. SP Młodów
  3. SP Horyniec-Zdrój
  4. SP Dachnów

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się:

- Szkoła Podstawowa w Krowicy Samej
- Szkoła Podstawowa w Młodowie

W zawodach brało udział 12 zawodniczek.
Gratulujemy.




Powiatowe IMS w tenisie stołowym chłopców - Wielkie Oczy 25.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP Ruda Różaniecka
  2. SP Młodów
  3. SP Krowica Sama
  4. SP Cewków
  5. SP Wielkie Oczy
  6. SP Nr1 Lubaczów
  7. SP Stary Dzików
  8. SP Horyniec-Zdrój
  9. SP Oleszyce

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się:

- Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej
- Szkoła Podstawowa w Młodowie

W zawodach brało udział 27 zawodników.
Gratulujemy.




Powiatowe IMS w mini piłce koszykowej dziewcząt - G. Nr2 Lubaczów 11.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. SP Horyniec-Zdrój

2. SP Narol

3. SP Basznia Dolna


Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju.

W zawodach brało udział 36 zawodniczek.

Gratulujemy.




Powiatowe IMS w mini piłce koszykowej chłopców - G. Nr2 Lubaczów 04.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. SP Basznia Dolna

2. SP Narol

3. SP Nr1 Lubaczów

4. SP Horyniec-Zdrój


Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Szkoła Podstawowa w Baszni Dolnej.

W zawodach brało udział 48 zawodników.

Gratulujemy.




Powiatowe IMS w mini piłce ręcznej chłopców – Wielkie Oczy 17.12.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. SP Cieszanów 
  2. SP Lisie Jamy
  3. SP Oleszyce
  4. SP Ruda Różaniecka
  5. SP Wielkie Oczy
  6. SP Narol
  7. SP Basznia Dolna
  8. SP Horyniec-Zdrój
  9. SP Stare Oleszyce


Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Szkoła Podstawowa w Cieszanowie.

W zawodach brało udział 104 zawodników.

Gratulujemy.


Powiatowe IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt – Wielkie Oczy 10.12.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. SP Narol
  2. SP Basznia Dolna
  3. SP Dachnów
  4. SP Horyniec-Zdrój
  5. SP Lisie Jamy

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Szkoła Podstawowa w Narolu.

W zawodach brało udział 56 zawodniczek.

Gratulujemy.



Powiatowe IMS w mini unihokeju dziewcząt – Oleszyce 03.12.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Dachnów
  2. Wielkie Oczy
  3. Oleszyce
  4. Łukawiec
  5. Stary Dzików
  6. Narol
  7. Ruda Różaniecka

AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

SP Dachnów

W zawodach brało udział 83 osoby.


Powiatowe IMS w unihokeju chłopców – Oleszyce 19.11.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. SP Oleszyce
  2. SP Ruda Różaniecka
  3. SP Narol
  4. SP Dachnów
  5. SP Wielkie Oczy
  6. SP Stary Dzików
  7. SP Łukawiec

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP Oleszyce

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 76 osób


Powiatowe IMS w szachach drużynowych – Lubaczów 26.10.2016r.

 KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Oleszyce
  2. Nr 1 Lubaczów
  3. Basznia Dolna

 Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Oleszyce
  2. Nr 1 Lubaczów

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:          12 


Powiatowe IMS w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – Lubaczów” Mazury” 01.10. 2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Narol
  2. Horyniec –Zdrój
  3. Oleszyce
  4. Basznia Dolna
  5. Dachnów
  6. Cieszanów

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Narol
  2. Horyniec-Zdrój

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:          69


Powiatowe IMS w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – Lubaczów „Mazury” 01.10.2016r.

 KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Narol
  2. Horyniec-Zdrój
  3. Lisie Jamy
  4. Basznia Dolna
  5. Cieszanów
  6. Oleszyce

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Narol
  2. Horyniec-Zdrój

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:          68 


Powiatowe IMS w indywidualnych mistrzostwach w LA dziewcząt i chłopców– Lubaczów 17.09.2016r.

UCZESTNICY ZAWODÓW:

SP:

  • Wielkie Oczy,
  •  Basznia Dolna,
  •  Narol,
  •  Horyniec-Zdrój,
  •  Ruda Różaniecka,
  •  nr 1 Lubaczów,
  •  Krowica Sama,
  •  Młodów,
  •  Łukawiec,
  •  Oleszyce,
  •  Dachnów,
  •  Stary Dzików,
  •  Stare Oleszyce.

 KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. P. palantowa chłopców: Węgrzyn Szymon, Rebuś Hubert, Maślanka Wiktor
  2. P. palantowa dziewcząt : Serafin Dominika, Kołodziej Natalia, Junikiewicz Agnieszka
  3. 60 m chłopców: Szczepanik Dawid, Dołhan Damian, Pilip Kacper
  4. 60 m dziewcząt: Brzyska Gabriela, Pałczyńska Amelia, Gębala Karolina
  5. Skok w dal chłopców: Hałus Dawid, Borkowski Patryk.
  6. Skok w dal dziewcząt : Dobrucka Katarzyna.
  7. 1000 m chłopców: Gmiterek Patryk, Śmigielski Mateusz.
  8. 600 m dziewcząt: Sienkiewicz Aleksandra, Ważna Gabriela, Koraszyńska Jolanta.

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:          120