Szkoły Gimnazjalne



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców - Lubaczów 18.11.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Nr 2 Lubaczów
2. SP Horyniec-Zdrój
3. SP Ruda Różaniecka
4. SP Nr 1 Lubaczów
5. SP Oleszyce

 Awans do następnego etapu uzyskała Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaczowie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych - Lubaczów 14.10.2017r.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Nr1 Lubaczów
2. SP Oleszyce
3. SP Wielkie Oczy

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

I i II miejsca

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych - Lubaczów (Mazury) 30.09.2017r.

Kolejność końcowa chłopców:
1. Narol
2. Horyniec-Zdrój
3. Wielkie Oczy
4. Nr1 Lubaczów
5. Basznia Dolna

Kolejność końcowa dziewcząt:
1. Narol
2. Nr2 Lubaczów
3. Cieszanów
4. Horyniec-Zdrój
5. Basznia Dolna

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

I i II miejsca

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.





Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w indywidualnych mistrzostwach w La - Lubaczów 23.09.2017r.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Kategoria chłopców:
- pchnięcie kulą:
1. Matysiak Marcin (Ruda Różaniecka)
2. Kaławaj Jakub (Wielkie Oczy)
3. Witko Paweł (Nowy Lubliniec)

1000m:
1. Szubert Grzegorz (Narol)
2. Saramaga Janusz (Łukawiec)
3. Szymański Dominik (Oleszyce)

300m:
1. Farion Kacper (Nr1 Lubaczów)
2. Rogowski Jakub (Horyniec)
3. Zastawny Dawid (Ruda Różaniecka)

skok w dal:
1. Malinowski Wiktor (Lisie Jamy)
2. Krzyszowski Mateusz (Horyniec)
3. Terembuła Dominik (St Dzików)

100m:
1. Chmielowiec Krzysztof (Horyniec)
2. Obirek Bartosz (Nr2 Lubaczów)
3. Bawłowicz Konrad (Wielkie Oczy)

sztafeta 4x100:
1. Ruda Różaniecka
2. Narol
3. Nr1 Lubaczów

Startowało 71 zawodników.
W finale wojewódzkim powiat lubaczowski reprezentować będzie 20 najlepszych zawodników + najlepsza sztafeta.

KATEGORIA DZIEWCZĄT

skok w dal:
1. Szałańska Anna (Ruda Różaniecka)
2. Senyk Wiktoria ( Wielkie Oczy)
3. Pleskacz Aleksandra (Ruda Różaniecka)

600m:
1. Rogoża Aleksandra (Dachnów)
2. Trubas Marcelina (Horyniec)
3. Głuszyk Patrycja (Dachnów)

pchnięcie kulą:
1. Wałczyk Roksana ( Horyniec)
2. Kawalerska Izabela (Wielkie Oczy)
3. Joniec Wiktoria (St Dzików)

300m:
1. Rysiowska Julia (Narol)
2. Skibińska Patrycja (Ruda Różaniecka)
3. Weselak Dominika (Horyniec)

100m:
1. Chmielowiec Natalia (Horyniec)
2. Ważna Jolanta (Narol)
3. Brzyska Gabriela (Łukawiec)

sztafeta 4x100
1. Ruda Różaniecka
2. Narol
3. Horyniec-Zdrój

Startowało 53 zawodniczki.
W finale wojewódzkim powiat lubaczowski reprezentować będzie 20 najlepszych zawodniczek + najlepsza sztafeta.






ROK SZKOLNY 2016/2017


Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej chłopców - Lubaczów 10.06.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Nr 2 Lubaczów
  2. G. Nr 1 Lubaczów
  3. G. Ruda Różaniecka
  4. G. Dachnów
  5. G . Młodów
  6. G. Narol
  7. G. Wielkie Oczy
  8. G. Łukawiec
  9. G. Cieszanów
  10. G. Cewków
  11. G. Lisie Jamy
  12. G. Stary Dzików

W zawodach wzięło udział ok. 120 zawodników.

Gratulujemy!!!




Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt - Oleszyce 27.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Lisie Jamy
  2. G. Basznia Dolna
  3. G. Horyniec-Zdrój
  4. G. Dachnów
  5. G . Nr 2 Lubaczów
  6. G. Cieszanów
  7. G. Narol
  8. G. Nr 1 Lubaczów
  9. G. Wielkie Oczy
  10. G. Oleszyce

W zawodach wzięło udział ok. 100 zawodniczek.

Gratulujemy!!!



Powiatowa Gimnazjada w szkolnej drużynowej lidze lekkoatletycznej dziewcząt- Lubaczów 13.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Narol
  2. G. Cieszanów
  3. G. Horyniec-Zdrój
  4. G. Wielkie Oczy
  5. G . Nr 2 Lubaczów
  6. G. Oleszyce

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Narolu

W zawodach wzięło udział ok. 90 zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowa Gimnazjada w szkolnej drużynowej lidze lekkoatletycznej chłopców- Lubaczów 13.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Narol
  2. G. Nr 1 Lubaczów
  3. G. Horyniec-Zdrój
  4. G. Ruda Różaniecka
  5. G . Łukawiec
  6. G. Nr 2 Lubaczów
  7. G. Wielkie Oczy
  8. G. Cieszanów

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Narolu

W zawodach wzięło udział ok. 120 zawodników.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowa Gimnazjada w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

dziewcząt i chłopców - Lubaczów (Mazury) 01.04.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Klasyfikacja indywidualna:
-dziewczęta klasy I-III
1. Szelestowska Joanna (Gim. Narol)
2. Janczura Aleksandra (Gim. Oleszyce)
3. Rozmus Paulina (Gim. Dachnów)

-chłopcy klasy I-III
1. Sopel Hubert (Gim. Oleszyce)
2. Drozd Jakub (Gim. Nr1 Lubaczów)
3. Rzeszutek Patryk (Gim. Cieszanów)

Klasyfikacja drużynowa
- dziewczęta:

1. G. Narol
2. G. Nr2 Lubaczów
3. G. Horyniec-Zdrój
4. G. Młodów
5. G. Oleszyce
6. G. Dachnów
7. G. Cieszanów

-chłopcy:
1. G. Oleszyce
2. G. Narol
3. G. Nr1 Lubaczów
4. G. Nr2 Lubaczów
5. G. Cieszanów
6. G. Ruda Różaniecka
7. G. Młodów

W eliminacjach rejonowych powiat Lubaczowski reprezentować będą mistrzowie i wicemistrzowie z klasyfikacji drużynowej oraz zawodnicy, którzy zajęli I,II,III miejsca w klasyfikacji indywidualnej.

W zawodach wzięło udział 130 osób.

Gratulujemy wygranych.



Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców - ZS Lubaczów 25.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Nr 1 Lubaczów
  2. G. Nr 2 Lubaczów
  3. G. Stary Dzików
  4. G. Lisie Jamy
  5. G .Cewków
  6. G. Oleszyce
  7. G. Basznia Dolna
  8. G. Łukawiec

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum Nr 1 w Lubaczowie

W zawodach wzięło udział 102 zawodników

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt - Stary Dzików 18.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Stary Dzików
  2. G. Cewków
  3. G. Młodów
  4. G. Horyniec-Zdrój
  5. G .Basznia Dolna
  6. G. Nr 2 Lubaczów
  7. G. Oleszyce

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Starym Dzikowie

W zawodach wzięło udział 84 zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.





Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców – Oleszyce 11.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Narol
  2. G. Nr2 Lubaczów
  3. G. Ruda Różaniecka
  4. G. Nr1 Lubaczów 
  5. G . Wielkie Oczy
  6. G. Dachnów
  7. G. Oleszyce
  8. G. Horyniec-Zdrój
  9. G. Lisie Jamy
  10. G. Łukawiec
  11. G. Cieszanów

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Narolu

W zawodach wzięło udział 132 zawodników.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt – Oleszyce 04.02.2017r.


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Ruda Różaniecka
  2. G. Lisie Jamy
  3. G. Nr2 Lubaczów
  4. G. Oleszyce
  5. G . Narol
  6. G. Cieszanów
  7. G. Dachnów
  8. G. Horyniec-Zdrój
  9. G. Wielkie Oczy

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Rudzie Różanieckiej

W zawodach wzięło udział 115 zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym dziewcząt – Nr 2 Lubaczów 10.12.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. 1.Łukawica
  2. 2.Młodów
  3. 3.Horyniec-Zdrój
  4. 4.Lisie Jamy
  5. 5.Oleszyce
  6. 6.Stary Dzików
  7. 7.Narol
  8. 8.Nr2 Lubaczów
  9. 9.Nr1 Lubaczów

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się dwie drużyny:

Łukawica

Młodów

W zawodach brało udział 27 zawodniczek.


Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców – G. Nr2 Lubaczów 03.12.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Ruda Różaniecka
  2. Młodów
  3. Nr2 Lubaczów
  4. Narol
  5. Wielkie Oczy
  6. Nr1 Lubaczów
  7. Horyniec-Zdrój
  8. Cewków
  9. Lisie Jamy
  10. Oleszyce
  11. Stary Dzików

AWANS DO ETAPU REJONOWEGO

Ruda Różaniecka

Młodów

W zawodach startowało 33 zawodników.


Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej dziewcząt – G. Nr 2 Lubaczów 26.11.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. NR 2 LUBACZÓW
  2. BASZNIA DOLNA
  3. NAROL
  4. RUDA RÓŻANIECKA
  5. OLESZYCE
  6. LISIE JAMY
  7. CIESZANÓW
  8. HORYNIEC-ZDRÓJ
  9. NR 1 LUBACZÓW

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum Nr 2 Lubaczów

W zawodach wzięło udział 86 zawodniczek.


Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej chłopców – Lubaczów 19.11.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie
  2. Gimnazju Nr 1 w Lubaczowie
  3. Gimnazjum Horyniec-Zdrój

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie


Powiatowa Gimnazjada w unihokeju chłopców – Oleszyce 05.11.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. Wielkie Oczy
  2. Ruda Różaniecka
  3. Dachnów
  4. Nr1 Lubaczów
  5. Nr2 Lubaczów
  6. Łukawiec
  7. Narol
  8. Oleszyce
  9. Stary Dzików

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Wielkie Oczy

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 92 osoby


Powiatowa Gimnazjada w unihokeju dziewcząt – Oleszyce 29.10.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. Ruda Różaniecka
  2. Narol
  3. Wielkie Oczy
  4. Dachnów
  5. Oleszyce
  6. Nr1 Lubaczów
  7. Cieszanów
  8. Nr2 Lubaczów

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.Ruda Różaniecka

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 86 osób


Powiatowa Gimnazjada w szachach drużynowych – Lubaczów 15.10.2016r.

 KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Basznia Dolna
  2. Nr 1 Lubaczów
  3.  Wielkie Oczy
  4. Oleszyce
  5. Nr 2 Lubaczów

 Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Basznia Dolna
  2. Nr 1 Lubaczów

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:          20 osób 


Powiatowa Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  - Lubaczów „Mazury” 01.10.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. Nr 2 Lubaczów
  2. Narol
  3. Młodów
  4. Cieszanów
  5. Oleszyce
  6. Basznia Dolna

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Nr 2 Lubaczów
  2. Narol

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 65 osób


Powiatowa Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – Lubaczów „Mazury” 01.10.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Narol
  2. Oleszyce
  3. Nr 1 Lubaczów
  4. Nr 2 Lubaczów
  5. Wielkie Oczy
  6. Ruda Różaniecka
  7. Cieszanów
  8. Basznia Dolna

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Narol
  2. Oleszyce

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 88 osób


Powiatowa Gimnazjada w indywidualnych mistrzostwach w La dziewcząt i chłopców – Lubaczów 24.09.2016r.

 

 UCZESTNICY

Nr 1 Lubaczów, Cieszanów, Ruda Różaniecka, Nr 2 Lubaczów, Łukawiec, Oleszyce, Narol, Horyniec, Wielkie Oczy, Cewków, Dachnów , Basznia Dolna, Stary Dzików, Nowy Lubliniec.

 KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Ważna Jolanta- 100m
  2. Cielniak Patrycja – 100m
  3. Piątek Wiktoria – 100m
  4. Wielgosz Zyzanna -300m
  5. Rudnik Barbara -300m
  6. Mokrzycka Martyna -300m
  7. Górniak Anastazja – 600m
  8. Joniec Wiktoria –pchnięcie kulą
  9. Pachla Aleksandra – skok w dal
  10. Kostrzycki Jacek – skok w dal
  11. Sopel Hubert – 1000m
  12. Drozd Jakub -1000m
  13. Morawski Mikołaj – 1000m
  14. Kogut Kamil – pchnięcie kulą
  15. Farion Kacper – 300m
  16. Zastawny Daniel – 3-00m
  17. Byra Dawid -300m
  18. Sopel Krystian – 100m
  19. Słotwiński Adrian -100m
  20. Obirek Bartosz -100m

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:     195