Szkoły Gimnazjalne



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców - Lubaczów (Orlik) 02.06.2018r.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Nr2 Lubaczów
2. ZSP Lisie Jamy
3. SP Stary Dzików
4. Gimnazjum Narol
5. SP Wielkie Oczy
6. SP Oleszyce
7. SP Horyniec-Zdrój
8. SP Nr1 Lubaczów
9. SP Dachnów
GRATULUJEMY!!!





Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców - Lubaczów 12.05.2018r.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
Dziewczęta:
1. Gimnazjum Narol
2. SP Narol
3. SP Nr2 Lubaczów
4. SP Oleszyce

Chłopcy:
1. Gimnazjum Narol
2. SP Nr1 Lubaczów
3. SP Oleszyce

GRATULUJEMY!!!



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt - Lubaczów (Orlik) 28.04.2018r.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Dachnów
2. SP Horyniec-Zdrój
3. SP Lisie Jamy
4. SP Młodów
5. SP Cieszanów
6. SP Nr2 Lubaczów, Gimnazjum Narol
7. SP Narol
8. SP Oleszyce
9. SP Wielkie Oczy
GRATULUJEMY!!!



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców - Lubaczów (Mazury) 07.04.2018r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA: klasyfikacja indywidualna chłopców do 5 miejsca

 

1.     Wojdyło Tadeusz – Gimnazjum Narol

2.     Łysiak Kamil – SP Ruda Różaniecka

3.     Gudz Michał – SP Horyniec Zdrój

4.     Szmagara Karol – SP nr 1 Lubaczó .

5.     Szubart Grzegorz – Gimnazjum Narol

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA CHŁOPCÓW:

1.     Narol

2.     Horyniec Zdrój

3.     Nr 1 Lubaczów

4.     Cieszanów

5.     Nr 2 Lubaczów

6.     Łukawiec

7.     Oleszyce

8.     Basznia Dolna

 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.     Narol

2.     Horyniec Zdrój

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:         63



KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA: klasyfikacja indywidualna dziewcząt do 5 miejsca

 

1.     Żuk Maria – SP Cieszanów

2.     Brzyska Gabriela – SP Łukawiec

3.     Górniak Anastazja – SP Ruda Różaniecka

4.     Trubas Marcelina – SP Horyniec Zdrój

5.     Szwed Aleksandra – SP nr 2 Lubaczów

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA DZIEWCZĄT:

  1. Horyniec Zdrój
  2. Cieszanów
  3. Narol (SP – 7 klasa)
  4. Narol Gimnazjum
  5. Lubaczów nr 2

Awans do następnego etapu rozgrywek:

 

1.     Horyniec Zdrój

2.     Cieszanów

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:         47





Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców - Stary Dzików 03.03.2018r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Stary Dzików
2. SP Horyniec-Zdrój
3. SP Nr2 Łubaczów
4. ZSP Lisie Jamy
5. SP Nr1 Lubaczów
6. SP Basznia Dolna
7. SP Łukawiec
8. SP Oleszyce

W zawodach brało udział 90 zawodników.
Awans do następnego etapu uzyskała Szkoła Podstawowa w Starym Dzikowie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt - Stary Dzików 24.02.2018r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Stary Dzików
2. SP Cewków
3. ZSP Młodów
4. SP Basznia Dolna
5. SP Horyniec-Zdrój
6. SP Łukawiec
7. SP Wielkie Oczy

W zawodach brało udział 78 zawodniczek.
Awans do następnego etapu uzyskała Szkoła Podstawowa w Starym Dzikowie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców - Oleszyce 20.01.2018r

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Ruda Różaniecka
2. Gimnazjum Narol
3. SP Wielkie Oczy
4. Gimnazjum Horyniec-Zdrój
5. ZSP Lisie Jamy
6. SP Nr1 Lubaczów
7. SP Oleszyce
8. SP Łukawiec

W zawodach brało udział 102 zawodników.
Awans do następnego etapu uzyskała Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt - Oleszyce 13.01.2018r

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. ZSP Lisie Jamy
2. SP Ruda Różaniecka
3. Gimnazjum Cieszanów
4. SP Dachnów
5. SP Oleszyce
6. SP Wielkie Oczy
7. SP Nr2 Lubaczów
8. SP Narol

W zawodach brało udział 98 zawodniczek.
Awans do następnego etapu uzyskał ZSP w Lisich Jamach.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - Wielkie Oczy 09.12.2017r

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
-Dziewczyny:
1. ZSP Młodów
2. ZSP Lisie Jamy
3. SP Horyniec-Zdrój
4. SP Oleszyce
5. SP Wielkie Oczy

-Chłopcy:
1. ZSP Młodów
2. Gimnazjum Narol
3. SP Ruda Różaniecka
4. SP Wielkie Oczy
5. ZSP Lisie Jamy
6. SP Horyniec-Zdrój
7. SP Nr1 Lubaczów
8. SP Stary Dzików
9. SP Zalesie
10. SP Łukawiec
11. SP Stare Oleszyce

W zawodach brało udział 15 zawodniczek i 33 zawodników.
Awans do następnego etapu uzyskało w kategorii dziewcząt: ZSP Młodów i ZSP Lisie Jamy, w kategorii chłopców: ZSP Młodów i Gimnazjum w Narolu.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt - Oleszyce 02.12.2017r

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. Gimnazjum Narol
2. SP Wielkie Oczy
3. SP Dachnów
4. SP Ruda Różaniecka
5. SP Łukawiec
6. SP Nr2 Lubaczów
7. SP Oleszyce

W zawodach brało udział 84 zawodniczek.
Awans do następnego etapu uzyskało Gimnazjum w Narolu.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców - Oleszyce 25.11.2017r

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Wielkie Oczy
2. SP Ruda Różaniecka
3. SP Nr1 Lubaczów
4. SP Oleszyce
5. SP Łukawiec

W zawodach brało udział 60 zawodników.
Awans do następnego etapu uzyskała Szkoła Podstawowa w Wielkich Oczach.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt - Lubaczów 25.11.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Nr2 Lubaczów
2. GIM. Narol
3. GIM. Cieszanów
4. SP Oleszyce
5. SP Narol (VII klasa)

Awans do następnego etapu uzyskała Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaczowie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców - Lubaczów 18.11.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Nr 2 Lubaczów
2. SP Horyniec-Zdrój
3. SP Ruda Różaniecka
4. SP Nr 1 Lubaczów
5. SP Oleszyce

Awans do następnego etapu uzyskała Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lubaczowie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych - Lubaczów 14.10.2017r.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Nr1 Lubaczów
2. SP Oleszyce
3. SP Wielkie Oczy

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

I i II miejsca

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych - Lubaczów (Mazury) 30.09.2017r.

Kolejność końcowa chłopców:
1. Narol
2. Horyniec-Zdrój
3. Wielkie Oczy
4. Nr1 Lubaczów
5. Basznia Dolna

Kolejność końcowa dziewcząt:
1. Narol
2. Nr2 Lubaczów
3. Cieszanów
4. Horyniec-Zdrój
5. Basznia Dolna

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

I i II miejsca

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.





Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w indywidualnych mistrzostwach w La - Lubaczów 23.09.2017r.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Kategoria chłopców:
- pchnięcie kulą:
1. Matysiak Marcin (Ruda Różaniecka)
2. Kaławaj Jakub (Wielkie Oczy)
3. Witko Paweł (Nowy Lubliniec)

1000m:
1. Szubert Grzegorz (Narol)
2. Saramaga Janusz (Łukawiec)
3. Szymański Dominik (Oleszyce)

300m:
1. Farion Kacper (Nr1 Lubaczów)
2. Rogowski Jakub (Horyniec)
3. Zastawny Dawid (Ruda Różaniecka)

skok w dal:
1. Malinowski Wiktor (Lisie Jamy)
2. Krzyszowski Mateusz (Horyniec)
3. Terembuła Dominik (St Dzików)

100m:
1. Chmielowiec Krzysztof (Horyniec)
2. Obirek Bartosz (Nr2 Lubaczów)
3. Bawłowicz Konrad (Wielkie Oczy)

sztafeta 4x100:
1. Ruda Różaniecka
2. Narol
3. Nr1 Lubaczów

Startowało 71 zawodników.
W finale wojewódzkim powiat lubaczowski reprezentować będzie 20 najlepszych zawodników + najlepsza sztafeta.

KATEGORIA DZIEWCZĄT

skok w dal:
1. Szałańska Anna (Ruda Różaniecka)
2. Senyk Wiktoria ( Wielkie Oczy)
3. Pleskacz Aleksandra (Ruda Różaniecka)

600m:
1. Rogoża Aleksandra (Dachnów)
2. Trubas Marcelina (Horyniec)
3. Głuszyk Patrycja (Dachnów)

pchnięcie kulą:
1. Wałczyk Roksana ( Horyniec)
2. Kawalerska Izabela (Wielkie Oczy)
3. Joniec Wiktoria (St Dzików)

300m:
1. Rysiowska Julia (Narol)
2. Skibińska Patrycja (Ruda Różaniecka)
3. Weselak Dominika (Horyniec)

100m:
1. Chmielowiec Natalia (Horyniec)
2. Ważna Jolanta (Narol)
3. Brzyska Gabriela (Łukawiec)

sztafeta 4x100
1. Ruda Różaniecka
2. Narol
3. Horyniec-Zdrój

Startowało 53 zawodniczki.
W finale wojewódzkim powiat lubaczowski reprezentować będzie 20 najlepszych zawodniczek + najlepsza sztafeta.






ROK SZKOLNY 2016/2017


Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej chłopców - Lubaczów 10.06.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Nr 2 Lubaczów
  2. G. Nr 1 Lubaczów
  3. G. Ruda Różaniecka
  4. G. Dachnów
  5. G . Młodów
  6. G. Narol
  7. G. Wielkie Oczy
  8. G. Łukawiec
  9. G. Cieszanów
  10. G. Cewków
  11. G. Lisie Jamy
  12. G. Stary Dzików

W zawodach wzięło udział ok. 120 zawodników.

Gratulujemy!!!




Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt - Oleszyce 27.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Lisie Jamy
  2. G. Basznia Dolna
  3. G. Horyniec-Zdrój
  4. G. Dachnów
  5. G . Nr 2 Lubaczów
  6. G. Cieszanów
  7. G. Narol
  8. G. Nr 1 Lubaczów
  9. G. Wielkie Oczy
  10. G. Oleszyce

W zawodach wzięło udział ok. 100 zawodniczek.

Gratulujemy!!!



Powiatowa Gimnazjada w szkolnej drużynowej lidze lekkoatletycznej dziewcząt- Lubaczów 13.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Narol
  2. G. Cieszanów
  3. G. Horyniec-Zdrój
  4. G. Wielkie Oczy
  5. G . Nr 2 Lubaczów
  6. G. Oleszyce

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Narolu

W zawodach wzięło udział ok. 90 zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowa Gimnazjada w szkolnej drużynowej lidze lekkoatletycznej chłopców- Lubaczów 13.05.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Narol
  2. G. Nr 1 Lubaczów
  3. G. Horyniec-Zdrój
  4. G. Ruda Różaniecka
  5. G . Łukawiec
  6. G. Nr 2 Lubaczów
  7. G. Wielkie Oczy
  8. G. Cieszanów

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Narolu

W zawodach wzięło udział ok. 120 zawodników.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowa Gimnazjada w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

dziewcząt i chłopców - Lubaczów (Mazury) 01.04.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Klasyfikacja indywidualna:
-dziewczęta klasy I-III
1. Szelestowska Joanna (Gim. Narol)
2. Janczura Aleksandra (Gim. Oleszyce)
3. Rozmus Paulina (Gim. Dachnów)

-chłopcy klasy I-III
1. Sopel Hubert (Gim. Oleszyce)
2. Drozd Jakub (Gim. Nr1 Lubaczów)
3. Rzeszutek Patryk (Gim. Cieszanów)

Klasyfikacja drużynowa
- dziewczęta:

1. G. Narol
2. G. Nr2 Lubaczów
3. G. Horyniec-Zdrój
4. G. Młodów
5. G. Oleszyce
6. G. Dachnów
7. G. Cieszanów

-chłopcy:
1. G. Oleszyce
2. G. Narol
3. G. Nr1 Lubaczów
4. G. Nr2 Lubaczów
5. G. Cieszanów
6. G. Ruda Różaniecka
7. G. Młodów

W eliminacjach rejonowych powiat Lubaczowski reprezentować będą mistrzowie i wicemistrzowie z klasyfikacji drużynowej oraz zawodnicy, którzy zajęli I,II,III miejsca w klasyfikacji indywidualnej.

W zawodach wzięło udział 130 osób.

Gratulujemy wygranych.



Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców - ZS Lubaczów 25.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Nr 1 Lubaczów
  2. G. Nr 2 Lubaczów
  3. G. Stary Dzików
  4. G. Lisie Jamy
  5. G .Cewków
  6. G. Oleszyce
  7. G. Basznia Dolna
  8. G. Łukawiec

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum Nr 1 w Lubaczowie

W zawodach wzięło udział 102 zawodników

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt - Stary Dzików 18.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Stary Dzików
  2. G. Cewków
  3. G. Młodów
  4. G. Horyniec-Zdrój
  5. G .Basznia Dolna
  6. G. Nr 2 Lubaczów
  7. G. Oleszyce

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Starym Dzikowie

W zawodach wzięło udział 84 zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.





Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców – Oleszyce 11.02.2017r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Narol
  2. G. Nr2 Lubaczów
  3. G. Ruda Różaniecka
  4. G. Nr1 Lubaczów 
  5. G . Wielkie Oczy
  6. G. Dachnów
  7. G. Oleszyce
  8. G. Horyniec-Zdrój
  9. G. Lisie Jamy
  10. G. Łukawiec
  11. G. Cieszanów

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Narolu

W zawodach wzięło udział 132 zawodników.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.




Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt – Oleszyce 04.02.2017r.


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. G. Ruda Różaniecka
  2. G. Lisie Jamy
  3. G. Nr2 Lubaczów
  4. G. Oleszyce
  5. G . Narol
  6. G. Cieszanów
  7. G. Dachnów
  8. G. Horyniec-Zdrój
  9. G. Wielkie Oczy

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum w Rudzie Różanieckiej

W zawodach wzięło udział 115 zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.



Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym dziewcząt – Nr 2 Lubaczów 10.12.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

  1. 1.Łukawica
  2. 2.Młodów
  3. 3.Horyniec-Zdrój
  4. 4.Lisie Jamy
  5. 5.Oleszyce
  6. 6.Stary Dzików
  7. 7.Narol
  8. 8.Nr2 Lubaczów
  9. 9.Nr1 Lubaczów

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się dwie drużyny:

Łukawica

Młodów

W zawodach brało udział 27 zawodniczek.


Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców – G. Nr2 Lubaczów 03.12.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Ruda Różaniecka
  2. Młodów
  3. Nr2 Lubaczów
  4. Narol
  5. Wielkie Oczy
  6. Nr1 Lubaczów
  7. Horyniec-Zdrój
  8. Cewków
  9. Lisie Jamy
  10. Oleszyce
  11. Stary Dzików

AWANS DO ETAPU REJONOWEGO

Ruda Różaniecka

Młodów

W zawodach startowało 33 zawodników.


Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej dziewcząt – G. Nr 2 Lubaczów 26.11.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. NR 2 LUBACZÓW
  2. BASZNIA DOLNA
  3. NAROL
  4. RUDA RÓŻANIECKA
  5. OLESZYCE
  6. LISIE JAMY
  7. CIESZANÓW
  8. HORYNIEC-ZDRÓJ
  9. NR 1 LUBACZÓW

AWANS DO NASTĘPNEGO ETAPU ROZGRYWEK:

Gimnazjum Nr 2 Lubaczów

W zawodach wzięło udział 86 zawodniczek.


Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej chłopców – Lubaczów 19.11.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie
  2. Gimnazju Nr 1 w Lubaczowie
  3. Gimnazjum Horyniec-Zdrój

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie


Powiatowa Gimnazjada w unihokeju chłopców – Oleszyce 05.11.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. Wielkie Oczy
  2. Ruda Różaniecka
  3. Dachnów
  4. Nr1 Lubaczów
  5. Nr2 Lubaczów
  6. Łukawiec
  7. Narol
  8. Oleszyce
  9. Stary Dzików

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Wielkie Oczy

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 92 osoby


Powiatowa Gimnazjada w unihokeju dziewcząt – Oleszyce 29.10.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. Ruda Różaniecka
  2. Narol
  3. Wielkie Oczy
  4. Dachnów
  5. Oleszyce
  6. Nr1 Lubaczów
  7. Cieszanów
  8. Nr2 Lubaczów

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.Ruda Różaniecka

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 86 osób


Powiatowa Gimnazjada w szachach drużynowych – Lubaczów 15.10.2016r.

 KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Basznia Dolna
  2. Nr 1 Lubaczów
  3.  Wielkie Oczy
  4. Oleszyce
  5. Nr 2 Lubaczów

 Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Basznia Dolna
  2. Nr 1 Lubaczów

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:          20 osób 


Powiatowa Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  - Lubaczów „Mazury” 01.10.2016r.

Kolejność końcowa:

  1. Nr 2 Lubaczów
  2. Narol
  3. Młodów
  4. Cieszanów
  5. Oleszyce
  6. Basznia Dolna

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Nr 2 Lubaczów
  2. Narol

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 65 osób


Powiatowa Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – Lubaczów „Mazury” 01.10.2016r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Narol
  2. Oleszyce
  3. Nr 1 Lubaczów
  4. Nr 2 Lubaczów
  5. Wielkie Oczy
  6. Ruda Różaniecka
  7. Cieszanów
  8. Basznia Dolna

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Narol
  2. Oleszyce

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 88 osób


Powiatowa Gimnazjada w indywidualnych mistrzostwach w La dziewcząt i chłopców – Lubaczów 24.09.2016r.

 

 UCZESTNICY

Nr 1 Lubaczów, Cieszanów, Ruda Różaniecka, Nr 2 Lubaczów, Łukawiec, Oleszyce, Narol, Horyniec, Wielkie Oczy, Cewków, Dachnów , Basznia Dolna, Stary Dzików, Nowy Lubliniec.

 KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. Ważna Jolanta- 100m
  2. Cielniak Patrycja – 100m
  3. Piątek Wiktoria – 100m
  4. Wielgosz Zyzanna -300m
  5. Rudnik Barbara -300m
  6. Mokrzycka Martyna -300m
  7. Górniak Anastazja – 600m
  8. Joniec Wiktoria –pchnięcie kulą
  9. Pachla Aleksandra – skok w dal
  10. Kostrzycki Jacek – skok w dal
  11. Sopel Hubert – 1000m
  12. Drozd Jakub -1000m
  13. Morawski Mikołaj – 1000m
  14. Kogut Kamil – pchnięcie kulą
  15. Farion Kacper – 300m
  16. Zastawny Daniel – 3-00m
  17. Byra Dawid -300m
  18. Sopel Krystian – 100m
  19. Słotwiński Adrian -100m
  20. Obirek Bartosz -100m

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:     195