Terminy zawodów

Od stycznia 2017 roku proszę o zgłaszanie drużyny do eliminacji powiatowych w Systemie Rejestracji Szkół w terminie do dwóch dni przed zawodami.

Link na głównej stronie na dole.


System Rejestracji Szkół już funkcjonuje.

Szkoły Podstawowe

1.  16.09.2017 - indywidualne mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców na Orliku przy G. nr 2 Lubaczów o godz. 9 00
2.  30.09.2017r - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców - Lubaczów Mazury o godz.10.00
3.  21.10.2017r - szachy drużynowe - SP Nr1 Lubaczów godz. 9.00
4.  28.10.2017r - mini unihokej chłopców - SP Oleszyce godz. 9.00
5.  18.11.2017r - mini unihokej dziewcząt - SP Oleszyce godz. 9.00
6.  09.12.2017r - mini piłka ręczna dziewcząt - SP Oleszyce godz. 9.00
7.  16.12.2017r - mini piłka ręczna chłopców - SP Oleszyce godz. 9.00
8.  13.01.2018r - mini piłka koszykowa chłopców - SP Nr 2 Lubaczów godz. 9.00
9.  20.01.2018r - mini piłka koszykowa dziewcząt  - SP Nr 2 Lubaczów godz. 9.00
10.  10.03.2018r - mini piłka siatkowa dziewcząt - SP Stary Dzików godz. 9.00
11. 17.03.2018r - mini piłka siatkowa chłopców - SP Oleszyce godz. 9.00
                                                                                      
W przypadku złych warunków atmosferycznych  lub innych nieprzewidzianych okoliczności zawody mogą zostać odwołane i rozegrane w innym terminie. Proszę sprawdzać nawet w dniu wyjazdu.

Szkoły Gimnazjalne

  1. 23.09.2017 - indywidualne mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców na Orliku przy G. nr 2 Lubaczów o godz. 9 00
  2. 30.09.2017r - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców - Lubaczów Mazury o godz.10.00
  3. 14.10.2017r - szachy drużynowe - SP Nr1 Lubaczów o godz 9.00.
  4. 18.11.2017r  - piłka koszykowa chłopców - SP Nr2 Lubaczów godz. 9.00
  5. 25.11.2017r - piłka koszykowa dziewcząt - SP Nr 2 Lubaczów godz. 9.00
  6. 25.11.2017r - unihokej chłopców - SP Oleszyce godz. 9.00
  7.  02.12.2017r - unihokej dziewcząt - SP Oleszyce godz.. 9.00
  8. 09.12.2017r - tenis stołowy dziewcząt i chłopców - SP Wielkie Oczy godz. 9.00
  9. 13.01.2018r - piłka ręczna dziewcząt - SP Oleszyce godz. 9.00
  10. 20.01.2018r - piłka ręczna chłopców - SP Oleszyce godz. 9.00
  11. 24.02.2018r - piłka siatkowa dziewcząt - SP Stary Dzików godz. 9.00

W przypadku złych warunków atmosferycznych  lub innych nieprzewidzianych okoliczności zawody mogą zostać odwołane i rozegrane w innym terminie. Proszę sprawdzać nawet w dniu wyjazdu.


Szkoły Ponadgimnazjalne

1.   03.10.2017r. - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców - Lubaczów Mazury        o godz.10.00
2.  25.10.2017r - szachy drużynowe w ZS Lubaczów o godz. 9 00.
3.  14.11.2017r - tenis stołowy dziewcząt i chłopców w ZS. Oleszyce o godz. 9 00.
4.  17.11.2017r - piłka ręczna dziewcząt i chłopców w ZS. Lubaczów o godz. 9 00.

    W przypadku złych warunków atmosferycznych  lub innych nieprzewidzianych okoliczności zawody mogą zostać odwołane i rozegrane w innym terminie. Proszę sprawdzać nawet w dniu wyjazdu.


    Na wszystkich zawodach obowiązuje uczniów legitymacja szkolna!